0 532 526 38 95
Menuler
Kapat
HAKKIMIZDA

Her tür geri dönüşümlü hurda konusunda faaliyet gösteren firmamız, hurda fıyatlarının değerinde alınmasını gerçekleştirmektedir.Profesyonel ekipman ve elemanlarıyla , kanun ve nizamların öngörmüş olduğu prensiplere uygun olarak çalışmalarını yürüten fırmamız deneyimiyle en hızlı hizmeti sunmaktadır.Talepleriniz doğrultusunda mevcut bulunan hurdalarınızın yerinde tespiti yapıldıktan sonra fiyat değerlemesi yapıp en kısa sürede teklifini sunmaktadır. Amacımız doğru hedef fiyatlarla karşınıza çıkmaktır.Son dönemlerde metal piyasası çok hareket gördüğünden günlük takibin yapılması siz satıcılar için yerinde bir çalışma olacaktır.İç piyasada metal hurda fıyatları Türkiye metal borsası fiyatları baz alınarak tespit edilmektedır. Serbest piyasadaki bu değerler birbirini tutmamaktadır. Amacımız orta dengeyi sağlayıp ideal fıyatları yakalamaktır.Bünyemizde 500m kapalı depo kiralık olup aşağıdaki adres bilgileri ve irtibat bölümünden bize ulaşabilirsiniz..

 
ÜRÜNLER
FAALİYET ALANLARIMIZ
Referanslarımız

Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize ,bize güvendikleri için teşekür ediyoruz,onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç,
çalışmalarımız için ise bizleri teşvik etmektedir. Referanslarımız çoğu zaman yeni ortaklıklara kapı aralamaktadır,bu yüzden müşteri memnuniyeti 
en iyi referansımızdır.

Referanları görüntüle
Belgelerimiz

ESMERAY HURDACILIK  Toplama ayırma tesisi lisansına sahiptir Çevre Orman Bakanlığı tarafından tahsis edilen  TAT Lisansı ile toplama ve ayırma hizmetleri vermektedir.


Toplama ve ayırmanın dışında bilgilendirme misyonumuzun olması gerekliliğinin bilincinde olduğumuzdan, çalıştığımız firmaların ve toplama yapılan ilçe sakinlerinin geri dönüşüm hakkında bilgilenmelerinde bir katkımız olduğu için mutluluk duyuyoruz. Web sitemiz sayesinde daha geniş kitlelere ulaşmak bizim için heyecan verici bir deneyim olacaktır.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek amacıyla kendimizi sürekli geliştirerek, daha iyisini yapmak için çalışıyoruz...

Belgeleri görüntüle